Reprezentant Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al invatamantului mediu;
- Cunostinte de operare PC, Microsoft Office;
- Vechime de cel putin 2ani in domeniu de vanzari;
- Poseda cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzare;
- Aptitudini: gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare si conducere a activitatii proprii;
- Capacitatea de a prelua informatiile, de a le reinterpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Atitudine orientata spre client si sindeplinirea cerintelor acestuia.

Descrierea jobului

- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelorsi acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generala privind vanzarea marfurilor;

BENEFICII
- Salariu fix (3000 Ron/Net);
- Tchete de masa (400 ron);
- Asigurare medicala suplimentara;
- Program de lucru: luni - vineri (8 ore/zi).

S.C. BULROM GAS IMPEX S.R.L. Bucuresti face parte din sectorul de activitate al productiei si distributiei de combustibili auto, respectiv GPL - combustibil alternativ la cei traditionali. Obiectul principal de activitate al societatii il constituie cumpararea, vanzarea, livrarea, transportul, montarea si punerea in functiune a instalatiilor de tip SKID pentru gaz petrolier lichefiat (GPL),producerea si distribuirea acestuia (GPL).

Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos