Reprezentant Vanzari

EBO SMART SYSTEM - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Orientare catre client
Bune abilitati de comunicare si negociere
O buna gestionare a timpului
Abilitatea de a sintetiza informatia
Empatia si buna intelegere a nevoilor clientilor
Gandire structurata,orientata spre succes
Permis cat B

Descrierea jobului

Comision garantat, comisionare exponentiala fara limita minima oblogatorie,
Premii si bonusuri in functie de performanta
Traininguri de specialitate
Vacante trimestriale in tara si in strainatate
Program flexibil

Descrierea companiei

Experienta la nivel mondial inca din 1914,
In Romania de peste 25 de ani
In tara 25 de reprezentante deschise

Este momentul sa iti aduci cariera la un alt NIVEL!

Pregatim Vanzatori si Manageri de exceptie.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 6 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos