Reprezentant vanzari

MIVO SOLUTIONS SRL - 4 pozi╚Ťii
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3000 - 4000 RON
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:

[­čĹë] Esti orientat catre client,
[­čĹë] Ai bune abilitati de comunicare si negociere,
[­čĹë] Ai o buna gestionare a timpului;
[­čĹë] Ai abilitatea de a sintetiza informatia;
[­čĹë] Vrei sa iti dezvolti o cariera in domeniul vanzarilor;
[­čĹë] Ai permis conducere categoria B;
[­čĹë] Ai studii liceale terminate.

Descrierea jobului

Ne m─ârim echipa [ÔŁŚ´ŞĆ]
Compania noastr─â angajeaz─â reprezentanti vanzari cu sau fara experienta.

Candidatul ideal:
[­čĹë] Dac─â e╚Öti o fire pozitiv─â, sociabil─â, ambitioasa si dornic─â sa cre╚Öti in cadrul unei companii de succes si e╚Öti in cautarea unui loc de munca stabil, ├«╚Ťi plac provoc─ârile, vacantele si munca in echipa, atunci e╚Öti candidatul perfect pentru noi. [Ôťî´ŞĆ]
[­čĹë] Nu este necesar─â experien╚Ťa, stai lini╚Ötit totul se ├«nva╚Ť─â atat timp cat este ambi╚Ťie si motiva╚Ťie. Trebuie doar sa de╚Ťii permis de conducere si sa-╚Ťi dore╚Öti sa faci parte din echipa noastr─â, de restul ne ocupam noi!

Ce oferim:
[­čĹë] Beneficiezi de salariu fix si bonusuri din v├ónzare +bonusuri pentru performan╚Ťa si cel pu╚Ťin 5 vacante pe an atat in ╚Ťara cat si in str─âin─âtate,
[­čĹë] Dezvoltare profesional─â sus╚Ťinut─â prin programe de preg─âtire permanenta.
[­čĹë] Posibilitatea de a promova in cadrul companiei printr-un program de promovare permanenta viz├ónd urm─âtoarele pozi╚Ťii, ├«ncep├ónd cu pozi╚Ťia de reprezentant v├ónz─âri [Ô×í´ŞĆ] team leader [Ô×í´ŞĆ] sales manager,
[­čĹë] Program flexibil.

Dac─â te-am f─âcut curios/a, asteptam cv-ul tau aici sau la adresa de email: dps@mivosolutions.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon: 0747017002.
Te a╚Öteptam cu drag in echipa noastr─â! [Ôťî´ŞĆ]

Succesul este o c─âl─âtorie, nu o destina╚Ťie. Exista mai multe defini╚Ťii ale succesului, ├«ns─â defini╚Ťia succesului este personal─â!

Suntem o companie americana de vanzari si distributie, cu o traditie de peste 100 de ani si peste 1600 birouri deschise pe glob. In Romania suntem prezenti de 27 ani si in plina ascensiune.
Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expir─â 15 oct. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos