Publicat 02 Iul 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 02 Aug 2021

Reprezentant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
Studii superioare profil tehnic - constituie un avantaj (dar nu este un criteriu eliminatoriu);
Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii;
Orientarea catre client, catre rezultate si atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Efectuarea masuratorilor;
Negocierea contractelor;
Incheierea contractelor de executie a lucrarilor si urmarirea finalizarii acestora;
Consilierea tehnica a clientului si identificarea nevoilor;

Iti oferim:
Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
Pachet salarial motivant (format din parte fixa + procent din vanzarile realizate);
Telefon;
Autoturism;
Sprijin logistic si informational.

Pentru ca ne dorim si ne-am propus sa ne orientam toata activitatea noastra catre client, ne vom stradui sa:

- Oferim clientilor cele mai actuale si utile tendinte ale pietii si consiliere de calitate în domeniul tâmplariei PVC cu geam termopan. Aceste informatii valoroase le permit clientilor nostri sa ia decizii în cunostinta de cauza.
- Ne tratam profesia cu foarte mare seriozitate. De fiecare data când suntem contactati de un client potential, recunoastem ca suntem supusi unui examen important. Vrem ca sa luati o decizie informata si de aceea consilierii nostri sunt pregatiti la cel mai înalt nivel profesional pentru a va oferi informatii corecte si utile.
- Ne dedicam corectitudinii, onestitatii, integritatii si deschiderii catre orice client pe care avem privilegiul sa îl servim.

Viziunea noastra este ca fiecare client este unic si prin urmare încercam sa ne personalizam oferta în functie de fiecare client. Echipa noastra se va stradui pentru a putea raspunde prompt tuturor solicitarilor dumneavoastra.

Noi nu vindem doar tâmplarie, noi oferim informatii corecte si utile legate de domeniul tâmplariei din PVC cu geam termoizolator, astfel încât fiecare client sa poata economisi timpul, energia si finantele sale. Pentru ca noi consideram mai presus de orice respectul pe care îl datoram clientilor nostri pentru încrederea pe care o au în noi si ne straduim sa pastram aceasta încredere prin atitudinea noastra profesionala în orice situatie...

Cu deosebita consideratie,
Echipa New Plast Consult Iasi

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  New Plast Consult srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles