Publicat 30 Iun 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 31 Iul 2021

REPREZENTANT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colega noastra/colegul nostru, este:

  • Dinamica/dinamic.
  • Activa/activ.
  • Profesionista/profesionist.
De asemenea,
  • Prezinta abilitati de comunicare si negociere in vederea vanzarii produselor comercializate.
  • Prezinta spirit de colegialitate.
  • Prezinta determinare.
  • Cunoaste procesul de vanzari
  • Se adapteaza usor in conditii de stres.
  • Isi doreste sa promoveze in cadrul companiei pe un post superior.

Descrierea jobului

Va invitam sa descoperiti responsabilitatile si bineinteles, beneficiile job-ului REPREZENTANT VANZARI.

Responsabilitati
  • Cunoasterea portofoliului de produse comercializate.
  • Mentinerea relatiilor comerciale cu clientii din zona alocata, existenti in portofoliu.
  • Prospectarea de noi clienti in zona alocata.
  • Negocierea ofertelor transmise catre clienti, in scopul cresterii vanzarilor.
  • Comunicare constanta cu clientii atat telefonic cat si prin deplasari la sediul acestora.
  • Cunoasterea limbii engleze nu este o prioritate, insa reprezinta un avantaj.
  • Intocmirea ofertelor in WORD, EXCEL, sau ERP.
  • Verificarea constanta a situatiei soldurilor cu clientii si recuperare instrumente/contracte/creante.
  • Verificarea statusului livrarilor si asigurarea bunei desfasurari a relatiilor comerciale cu clientii.
  • Intocmirea rapoartelor saptamanale de oferte si verificarea statusului fiecareia.
Va asiguram de faptul ca veti avea parte de training specializat atat pentru cunoasterea produselor comercializate cat si pentru procedurile interne ale companiei.

Beneficii
  • Pachet salarial foarte atractiv, format din
  1. Salariu de baza.
  2. 2 x forma de comisionare.
  3. 2 x forma de bonus de merit.
  4. Transport acasa-serviciu-acasa, asigurat.
  5. Masina de firma pentru delegatii.
  6. Altele.

PETROUZINEX Romania este principalul furnizor pe piața de: robineti industriali , tevi, fitinguri și produse antiincendiu, încă din anul 1998.

Suntem o companie cu capital integral privat și ne-am câștigat poziția evoluând, de la an la an, pe piața națională ca importatori si distribuitori. Evolutia a fost vizibila de la bun inceput datorita echipei care prin trasaturi de exceptie , corectitudine, transparenta si spirit de colegialitate, a reusit sa conduca compania PETROUZINEX pe drumul spre succes.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  SC PETROUZINEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles