REPREZENTANT VANZARI

FELBERMAYR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

REPREZENTANT VANZARI AUTOMACARALE, PLATFORME, TRANSPORT
Persoana dinamica, responsabila, cu experienta in vanzari de utilaje, pentru diferite zone din tara.
Abilitati de comunicare si negociere
Capacitate de lucru in echipa
Capacitate de lucru cu respectarea termenelor
Experienta minim 3 ani in domeniu
Foarte bune cunoştinţe de limba engleză (limba germana constituie un avantaj)
Cunoasterea pachetului MS Office
Cunostinte tehnice de ofertare
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Inchirieri utilaje - platforme, motostivuitoare, automacarale, nacele, transport agabaritic.

Incheierea de contracte comerciale conform politicii firmei;
Supervizarea derularii contractelor comerciale (negociere-ofertare-intocmire-derulare-facturare-incasare);
Supervizarea mentenantei utilajelor;
Dezvoltarea si intretinerea relatiilor cu clientii existenti si identificarea potentialilor clienti;
Analizarea concurenţei pe piaţă şi stabilirea soluţiilor de optimizare a activitatii de vanzare;
Coordonarea echipelor in locatiile de lucru, asigurarea de suport logistic impreuna cu celelalte departamente;
Programarea si optimizarea rutelor de circulatie pentru efectuarea prompta si in bune conditii a transporturilor
catre clientii firmei;
Intocmirea rapoartelor cerute de management;
Negocierea preturilor si oferirea asistenta tehnica clientilor;

Beneficii: salariu atractiv, tichete de masa, laptop, telefon, masina de serviciu, lucrul cu o echipa performanta.

Descrierea companiei

Companie multinationala
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos