Publicat 07 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 08 Mai 2021

REPREZENTANT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii si/sau universitare;
  • Experienta in vanzări nu este necesara, dar reprezinta avantaj;
  • Permis conducere categ B;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara;
  • Persoana proactiva,atenta, organizata;
  • Bune abilitatii dе comunicare si negociere;
  • Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
  • Capacitatea de relationare interumana;
  • Rezistență la stres;
  • Aspect fizic ingrijit;
  • Punctualitate;
  • Corectitudine;
  • Seriozitate;
  • Perseverenta.

Descrierea jobului

  • Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor;
  • Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual;
  • Urmareste incadrarea in bugetul alocat;
  • Intocmeste rapoartele si documentele necesare desfasurarii activitatii departamentului in conditii optime;
  • Stabileste si participa la intalniri /negocieri cu clientii;
  • Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
  • Urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti;
  • Participa activ la sedintele interne;

Euro Narcis este o companie românească cu peste 18 ani de experiență în domeniul importului și distribuției elementelor metalice pentru asamblarea lemnului. Gama de produse comercializată de Euro Narcis cuprinde: vincluri și plăci de îmbinare, papuci de grindă și de reazem, cămășuieli aplicate și încastrate pentru fixarea stâlpilor din lemn, feronerie pentru porți, garduri și mobilier, kituri pentru porți, șuruburi, dibluri și alte accesorii și sisteme de fixare.
Pe parcursul celor 18 ani de activitate, am reușit să ducem la îndeplinire toate obiectivele propuse, să creștem și să ne dezvoltăm pe mai multe segmente, astfel că, în momentul de față aria domeniilor de activitate în care activăm este extinsă într-un grup de firme, cu activități diverse: Grup Simex – producție de elemente pentru îmbinare și fixare a lemnului, Fepo – proiectare și realizare de Ștanțe și Matrițe, Elgarom – Linie de Zincare Electrochimică, Magazin propriu de bricolaj în Mediaș, Reprezentanța Ruris – Tg. Mureș, Magazin online E-MAISTOR.

Seriozitatea, promptitudinea și profesionalismul sunt principiile care ne ghidează, iar calitatea produselor și serviciilor oferite ne recomandă ca parteneri de încredere pe termen lung pentru aproximativ 800 de clienți existenți în portofoliu.

Investim în oameni, tehnologie și logistică pentru a ne menține competitivi și pentru a oferi o experiență confortabilă angajaților dar și tuturor colaboratorilor noștri.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  EURO NARCIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles