Publicat 24 Feb 2021 | Reactualizat 03 Mar 2021 | Expiră 04 Mar 2021

Reprezentant vanzari

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vei avea sanse mai mari de succes daca:

  • esti o persoana proactiva si poti sa iti organizezi singur activitatea
  • esti perseverent/a
  • iti place sa comunici
  • te motiveaza banii

Descrierea jobului

Acest job presupune urmatoarele activitati:

  • contactarea telefonica a potentialilor clienti si ofertarea lor pentru crearea de website-uri si servicii de promovare online
  • colectarea informatiilor necesare pentru creare website de la clienti
Te putem ajuta cu:
  • lista cu potentiali clienti
  • training de vanzari
  • materiale de marketing
Iti oferim comision generos pentru fiecare vanzare, fara KPI, target si alte conditii de eligibilitate.
Nu oferim salariu fix.

Compania noastra are ca domeniu principal de activitate webdesign-ul. Pe langa webdesign, ne ocupa de crearea, implementarea si monitorizarea campaniilor de promovare online.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  Decoric Cris Online S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles