Publicat 04 Aug 2020 | Reactualizat 03 Sep 2020 | Expiră 04 Sep 2020

Reprezentant vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilitati excelente de comunicare, negociere si vanzare;
​• Experienta in vanzarile B2B;
• Fire ambitioasa, pozitiva si perseverenta;
• Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea stabilirii de intalniri cu persoanele de decizie;
• Promovarea companiei si a produselor companiei potentialilor clienti;
• Crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti, precum si mentinerea unei relatii profesionale cu acestia;
• Negocierea, intocmirea corecta a ofertelor si incheierea contractelor;
• Mentinerea unei bune relatii de lucru cu celelalte departamente;
• Cunoasterea si respectarea procedurilor interne de lucru si a valorilor companiei.

Oferim:
- salariu fix plus bonusuri;
- tichete de masa;
- program de lucru flexibil;
- masina si telefon

Senal este unul dintre principalii furnizori de teava fara sudura din Romania si din regiune, avand un stoc de peste 5000 de tone.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  SC SENAL-COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles