Publicat 23 Iun 2020 | Reactualizat 21 Iul 2020 | Expiră 24 Iul 2020

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti doreşti sa faci parte din echipa noastra, asigura-te ca indeplinesti urmatoarele conditii:
• Ai experienta in domeniul vanzarilor;
• Esti proactiv, dornic de rezultate;
• Esti disponibil pentru deplasari in interes de serviciu, cu aproximativ 8 nopti de cazare/luna;
• Eşti o persoană ordonata, punctuala;
• Poţi să respecţi termenele-limită şi să gestionezi mai multe sarcini simultan.
• Dai dovadă de seriozitate şi meticulozitate.

Descrierea jobului

Reprezentant vanzari comert traditional si comert KA: va fi reprezentantul nostru pe o arie formata din mai multe judete, avand principalul obiectiv cresterea vanzarilor in zona alocata. Va gestiona relatiile Editurii atat cu clientii traditionali (librarii de cartier, retele locale de librarii, etc) cat si cu clientii de tip KA (Carrefour, Auchan, etc).
Viitorul nostru coleg va avea in principiu urmatoarele responsabilitati:
• Sa reprezinte Editura in relatia cu partenerii si/sau clientii nostri;
• Sa se asigure de indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative pe care le primeste;
• Sa faca deplasari in zona sa de activitate, conform unei rute definite;
• Sa creasca cifra de afaceri pe segmentul pe care activeaza.

Grupul de firme Printco-Editura Gama cuprinde două companii: Editura Gama (www.edituragama.ro), specializată în publicarea cărţilor pentru copii, si tipografia Printco (www.printco.ro), specializată în producţia de tipărituri publicitare şi ambalaje.
Credem în investiţia continuă în calitate, fie că este vorba despre servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relaţiile cu aceştia. Credem în atenţia la detalii şi în cinste. De aceea, grupul de firme Printco-Editura Gama investeşte la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor şi în calitatea mediului în care aceştia lucrează, cât şi în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate baza unei relaţii de calitate atât în interiorul companiei, cât şi între aceasta şi clienţi.
Suntem principiali, atenţi, corecţi şi oneşti.
Grupul de firme are peste 150 de angajaţi, cu peste 25 ani de experienţă pe piaţa naţională, şi realizează o cifră de afaceri de aproximativ 6 milioane de euro/an.
Sediul central al companiilor este în Iaşi, şi un centru subsidiar în Bucureşti.
www.edituragama.ro
www.printco.ro

Expirat
Reprezentant vanzari  -  Editura Gama

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles