Publicat 13 Feb 2020 | Expiră 15 Mar 2020

Reprezentant Vanzari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Experienta in vanzari,
  • Abilitati de vanzare, comunicare si negociere,
  • Persoana atenta la detalii, orientata catre client si rezultate,
  • Cunostinte de operare a calculatorului,
  • Permis de conducere,
  • Disponibilitate pentru deplasari,

Constituie avantaj:
  • Experienta in vazarea utilajlor sau altor produse din agricultura,
  • Studii superioare intr-un domeniu tehnic (mecanica, utilaje, masini, agronomie, mecanica agricola, etc).

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

  • Promovarea utilajelor din portofoliul companiei, gestionarea portofoliului de clienti si realizarea target-ului de vanzari in zona alocata.
Responsabilitati principale:
  • Prospectarea permanenta a pietei si cresterea constanta a numarului de clienti noi,
  • Pastreaza o relatie buna cu clientii existenti din zona alocata,
  • Identifica nevoia clientilor, ofera acestora informatii tehnice (caracteristici si mod utilizare) si financiare (oferte personalizate, modalitati plata si finantare),
  • Urmareste derularea si finalizarea contractelor de vanzare (plata, livrare, punere in functiune)Participa la actiuni de promovare a produselor din portofoliul companiei (demonstratii, expozitii, targuri).
Se ofera:
  • Pachet salarial atractiv
  • Masina de serviciu
  • Instrumente lucru
  • Mediu de lucru placut

Suntem cel mai activ producator roman de utilaje agricole in dezvoltarea, productia si distributia de echipamente pentru industria agricola.
Ne desfasuram activitatea in Piatra Neamt impreuna cu o echipa de profesionisti si suntem motivati sa livram calitate si performanta, astfel incat solutiile oferite de Mecanica Ceahlau sa raspunda unei agriculturi moderne si eficiente. Ne folosim experienta si creativitatea pentru a dezvolta noi produse, iar din 2014, echipa noastra de cercetare & dezvoltare realizeaza utilaje agricole noi si modernizate, toate cu concept si design 100% romanesc, avand la baza principiul eficientei atat in ceea ce priveste costurile, cat si din punct de vedere al rezultatelor obtinute de catre fermieri.
Mecanica Ceahlau este partener strategic in Romania pentru Steyr, Stoll, Bgroup SPA si Belluci & Rossini.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  Mecanica Ceahlau S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles