Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Reprezentant Vanzari

2 posturi

Candidatul ideal

NELL SPA PROFESIONAL iti ofera posibilitatea de a face parte din cea mai pasionata echipa de vanzari.Daca esti o persoana pasionata de relationare cu oamenii si ai dorinta de a aduce in fata acestora produse profesionale destinate saloanelor de coafura,atunci te asteptam in echipa noastra pe postul de reprezentant vanzari. Jobul este disponibil pentru orice oras din tara.

-Experienta in piata produselor cosmetice reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie;
-Carnet de conducere valabil,categoria B;
-Disponibilitate pentru munca de teren;

-Atitudine pozitiva;
-Serios;
-Planificat;
-Bune abilitati de comunicare;
-Orientare catre vanzare si performanta;
-Atent la imaginea personala;

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea zonei prin atragerea de clienti noi;
  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Executie obiective de performanta (vanzari/incasari) conform cu planul lunar;
  • Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite la termen;
  • Analizarea evolutiei pietei si identificarea de noi oportunitati de vanzare a produselor.

BENEFICII:

-Pachet salarial foarte motivant format din salariu fix+comision;
-Training-uri locale,workshop-uri.
-Materiale de marketing necesare pentru o buna desfasurare a activitatii.
-Masina,telefon.

NELL SPA PROFESIONAL este importator si distribuitor al unui numar mare de produse profesionale destinate saloanelor de infrumusetare.
Avem in portofoliu in momentul actual 6 brand-uri si suntem intr-o continua dezvoltare.

Branduri importate:
LISAP MILANO
TERMIX
KIEPE
CERIOTTI
HAIRWAY
RO.IAL
KERATINA BRAZILIANA

Pentru mai multe informatii accesati -> https://www.facebook.com/Nell-Spa-108921917148974/

Acoperim atat partea de produse consumabile cat si partea de aparatura,accesorii,mobilier ,necesare intr-un salon de infrumusetare,

Reprezentant Vanzari  -  NELL SPA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles