Publicat 27 Iul 2019 | Reactualizat 26 Aug 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Reprezentant Vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam REPREZENTANT VANZARI pentru divizia de izolatii naturale cu celuloza
Recrutam acum in judetele: Cluj, Timis, Sibiu - cate o persoana pentru fiecare judet.

Cautam:
- Oameni harnici, seriosi, dedicati muncii, dispusi sa invete lucruri noi
- Persoane cu experienta anterioara in vanzari minim 1 an
- Posesori permis cat B.

Descrierea jobului

Pozitia de Reprezentant Vanzari Izolatii Naturale presupune:
- Gestionarea clientilor care solicita izolarea caselor (clientii sunt majoritar persoane fizice)
- Ofertarea catre clienti a solutiilor de izolare pentru poduri si mansarde
- Încheierea contractelor cu clientii si urmarirea lor pana la plata finala
- Urmarirea echipei de montaj izolatii, rezolvarea situatiilor aparute in timpul lucrarilor
- Promovarea produselor de izolatii naturale in judetul alocat (fiecare reprezentant vanzari are alocat un singur judet)

Oferim:
- Contract de munca cu salariu fix incepand de la 2675 Ron (net, virat integral pe card)
- Bonusuri consistente (in plus) pe langa salariu - in functie de realizari
- Autoturism de serviciu (nou)
- Laptop si telefon de serviciu
- Asigurare privata de sanatate platita de companie
- Training in domeniul izolatiilor eficiente pentru case
- Posibilitate de promovare in cadrul companiei

Suntem o companie cu o vasta experienta in domeniul izolatiilor cu materiale naturale, sub brand-ul Izolatii Naturale.
Vorbesc despre noi cele peste 1100 de case izolate cu fibre de celuloza marca Izolatii Naturale.

Suntem o companie in plina dezvoltare, cu o vasta experienta in domeniul izolatiilor cu materiale naturale, sub marca Izolatii Naturale.

Vorbesc despre noi cele peste 125 de case eficiente energetic construite in Romania, Franta, Austria, Germania si Ungaria dar si cele peste 1100 de case izolate cu fibre de celuloza marca Izolatii Naturale.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  Case Călduroase S.R.L. - divizia Izolatii Naturale

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles