de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- Dorim doar profesionisti in vanzari;
- Experinta in tamplarie PVC sau feronerie pentru usi si ferestre constituie avantaj;

- Pregatirea tehnica constituie avantaj;
- Experienta de +3 ani in vanzari business to business;
- Studii medii sau superioare;
- Abilitati in comunicare si negociere;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice necesare desfasurarii activitatii;
- Atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
- Experienta in operare PC - MS Office;WinMentor avantaj
- Aspect profesional-business;
- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Asigura implementarea strategiei de marketing si vanzari în zona arondata;
- Analizeaza si prospecteaza permanent piata, pentru identificarea de noi clienti;
- Castiga clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor;
- Identifica nevoile clientilor si ofera cele mai potrivite solutii;
- Perfecteaza contracte si urmareste derularea eficienta a acestora si incasarea banilor;
- Urmareste si raporteaza actiunile concurentei
Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa
- tableta, masina de serviciu

Firma noastra se ocupa cu distributia de accesorii pentru producatori de ferestre si usi din PVC si AL. Suntem producatori si importatori pentru majoritatea produselor oferite si furnizam aceste repere la un raport calitate/pret competitiv. Suntem alaturi de clientii nostrii atat in ceea ce priveste promtitudinea serviciilor oferite cat si in ceea ce privesc nouatile cerute de dinamica pietii.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  ECO TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles