Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

REPREZENTANT VANZARI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In primul rand muncitor, sa ii placa domeniul vanzarilor, cu initiativa si idei noi.
Mereu cu dorinta de a evolua.
Competitiv, perseverent, indraznet si sigur pe abilitatile sale.
Comunicativ si poate...putin amuzant - sa stie sa se faca placut.
Jobul fiind unul dedicat infrumusetarii (adica va avea tangenta foarte mult cu femeile ) sa stie sa fie rabdator dar in acelai timp stapan pe situatie, un aspect placut si ingrijit.

Descrierea jobului

Efectuarea comenzilor si trimiterea acestora in sediu.
Încasarea banilor.
Crearea unei relații bune cu clienți.
Salar fix + comision din încasări, mașină,telefon.
Castigurile salariale pot fii intre 1500- 3500 depinde de zona sau abilitatile reprezentantului in vanzari.

Distributie cosmetice profesionale pt saloane de infrumusetare, centre spa, saloane de coafura.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  HNI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles