Publicat 09 Nov 2018 | Reactualizat 07 Dec 2018 | Expiră 10 Dec 2018

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii superioare;
  • cunostinte de limba engleza;
  • permis de conducere categoria B;
  • experienta profesionala in vanzari de minimum 2 ani (preferabil in industriile: imobiliar, resurse umane, auto, asigurari, bancar);
  • bun negociator, spontan si indreptat catre gasirea de solutii;
  • organizat si ordonat;
  • onest si integru;
  • spirit de echipa, creativitate si initiativa.

Descrierea jobului

  • promoveaza si vinde produsele proiectelor noastre;
  • prezinta ofertele si furnizeaza informatii (tarife, servicii, pachete), atat prin telefon cat si la intalniri;
  • identifica si contacteaza potentiali clienti;
  • mentinerea constanta a legaturii cu toti clientii din portofoliu;
  • asigurarea furnizarii serviciilor negociate la cel mai bun standard;
  • contribuie la imbunatatirea/schimbarea periodica a pachetelor noastre in functie de nevoile clientilor;
  • colaboreaza cu echipa tehnica pentru situatii punctuale si dezvoltarea produselor in functie de nevoile clientilor;
  • cunoaste specificatiile pietei cat si actiunile concurentei.
Recrutam pentru colegii din echipa Lajumate.ro, Reprezentant vanzari. Lajumate.ro este o platformă de anunțuri online lansată în octombrie 2015 care are ca scop facilitarea procesului de vânzare-cumpărare între toți utilizatorii de internet din România.
Lajumate.ro este o echipă tânără, puternică și 100% dedicată care si-a propuns sa atinga cele mai bune performante intr-un timp record. Combinatia dintre mediul de lucru plăcut, atmosfera destinsă și spiritul de echipă, motivează și ajută fiecare membru al echipei să își pună în valoare principalele competențe profesionale care sunt susținute și îmbunătațite în permanență pentru a conduce către o continuă creștere profesională.

Hai să ne cunoaștem, să-ți povestim mai multe despre noi și apoi să facem lucruri minunate împreună!

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare. INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  ANTENA TV GROUP S.A.