Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Reprezentant vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-domiciliul stabil in judetul Cluj
-studii medii sau superioare,de preferinta domeniu tehnic
-experienta relevanta in vanzari constituie un avantaj
-permis conducere cat. B
-disponibilitate pentru deplasari ( peste 50% ) din timp
-persoana deschisa,dinamica si orientata catre clienti si rezultate

Descrierea jobului

-promoveaza produsele companiei si realizeaza volumele de vanzari
-mentine si dezvolta relatiile cu clientii
-urmareste permanent imbunatatirea numerica si calitativa a portofoliuliu de clienti
-monitorizeaza foarte atent competiţia şi oportunităţile de creştere a volumelor de vânzări in zona alocata

Agro Market Transilvania este o societate infiinta in anul 2016,venind in ajutorul agricultorilor cu toata gama de piese si service pentru tractoare,combine si agregate.Echipa noastra este formata din oameni profesionisti.Dispunem de agent de comercial care face identificarea la domiciliul clientului dupa caz si echipa de mobila de service.

PUNEM MANA DE LA MANA PENTRU O AGRICULTURA MAI BUNA

Expirat
Reprezentant vanzari  -  Agro Market Transilvania