Publicat 07 Mar 2018 | Reactualizat 06 Apr 2018 | Expiră 07 Apr 2018

Reprezentant Vanzari

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare în domeniul comercial/tehnic constituie un avantaj;
- minim 2 ani experiență în domeniul vânzării de produse și servicii reprezintă un avantaj;
- excelente abilități de comunicare și negociere;
- atenție la detalii și orientare către obținerea de rezultate;
- gândire analitică și abilități de soluționare a problemelor;
- capacitate de asimilare rapidă a atribuțiunilor de serviciu, respectarea deadline-urilor;
- cunoștințe medii de operare PC (Word, Excel);
- permis conducere categoria B;
- persoană perseverentă, fermă, sociabilă;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- prospectarea și identificarea de clienți potențiali din zona arondată;
- promovarea serviciilor și produselor companiei;
- negocierea și încheierea de contracte pe termen lung;
- menținerea unor relații profesionale și eficiente cu clienții din portofoliu;
- atingerea obiectivelor în termenele stabilite;

Beneficii:
- pachet salarial fix consistent;
- tichete de masă;
- bonusuri de performanță consistente, foarte motivante;
- bonusuri de sărbători;
- bonus de recomandare;
- bonus de vechime;
- instrumente de lucru performante;
- autoturism și telefon de serviciu;
- oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tânăr și orientat către performanță;
- posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
- șansa de a beneficia în mod gratuit de pregătire profesională în domeniu;

SC INDPRODCOM SRL Deva este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale).

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  SC INDPRODCOM SRL