Publicat 01 Mar 2017 | Reactualizat 26 Mar 2017 | Expiră 01 Apr 2017

Reprezentant Vanzari Zonal

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice.
Cunostinte operare PC si pachet M.Office
Experienta in vanzari produse tehnice catre clienti industriali.
Bun organizator
Ambitios-Sociabil-Onest
Abilitati excelente de comunicare
Domiciliul in unul din judetele: TL-CT-BR-VN-IL-CL

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Promovarea produselor Bartrom in zona de Sud-Est ( TL-CT-BR-VN-IL-CL)
Gestionarea portofoliului de clienti in teritoriu, deplasari permanente in teren.
Responsabilitati in implementarea politicii de vanzari a companiei, monitorizare pietei, realizarea si transmiterea rapoartelor in sistemul informatic.

Oferim:
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in vanzari intr-o companie de top
-acces la tehnologii de ultima ora
-instruiri periodice in tara si strainatate
-pachet salarial premium.

Furnizor de produse si servicii complete in Pneumatica & Control Fluide

Reprezentant Vanzari Zonal  -  BARTROM