Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Reprezentant Vanzari Zonal

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 1 an experiență în Vanzari, Management, Automatizari, Inginerie, Service / Reparatii

Candidatul ideal

Esti o persoana dinamica, care este motivata de propriile reusite si care are perspicacitate in gasirea clientilor si relationarea cu acestia?
Stii ca poti reusi in atingerea targetului de vanzari propus?
Daca doresti sa lucrezi intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti pe plan personal si profesional, te asteptam la un interviu!
Dar pentru a ne asigura ca suntem ceea ce cauti, iar tu esti canditatul ideal, te rugam sa vezi cerintele si oferta noastra!

Canditatul ideal:

  • Studii superioare tehnice (constituie un avantaj)
  • Experienta in vanzarea produselor tehnice catre clienti industriali.
  • Exeprienta intr-un post similar reprezinta un avantaj
  • Cunostinte medii operare PC si pachet Microsoft Office
  • Abilitati organizatorice
  • Orientare catre client si rezultate
  • Persoana energica, onesta, ambitioasa, avand o atitudine pozitiva si serioasa
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Constituie un avantaj cunostintele tehnicilor de vanzare si negociere
  • Cunastinte de limba engleza (constituie un avantaj)
  • Obisnuinta de a lucra cu sisteme informatice de gestiune (SAP – constituie un avantaj)
  • Permis de conducere categoria B;
  • Important! Canditatul trebuie sa aiba domiciliul in Brasov sau zonele limitrofe

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Promovarea si vanzarea produselor Bartrom
  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
  • Deplasari permanente in teritoriu
  • Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate in SAP

Beneficii oferite:
  • Oportunitate de a lucra într-un mediu profesional orientat spre excelenţă;
  • Accesul la tehnologii de ultima generatie
  • Susţinere în construirea unei cariere de succes.
  • Training periodic international si national
  • Pachet salarial premium
  • Bonus in functie de performante
  • Masina de serviciu
  • Smartphone cu abonament business nelimitat
  • Laptop

Bartrom este unul dintre cei mai importanti furnizori de Pneumatica – Vacuum - Control Fluide, fiind pe piata din Romania de mai bine de 22 ani, oferind solutii si servicii premium.

Reprezentant Vanzari Zonal  -  BARTROM EXIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles