Publicat 09 Iul 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Reprezentant Vanzari Zonal | VEST

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba maghiară
  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Medicina veterinara

Candidatul ideal

OPORTUNITATE DE JOB IN ZONA DE VEST
Reprezentant Vanzari Zonal

Candidatul ideal:
  • Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara
  • Experienta in vanzari de minimum 2 ani (experienta in vanzarea echipamentelor pentru agricultura si zootehnie e un avantaj)
  • Limba maghiara - nivel avansat
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasari in zona arondata
  • Cunostiinte de limba engleza constitue avantaj
  • Abilitati foarte bune de comunicare
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Rigurozitate in respectarea termenelor limita si a sarcinilor

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si gestioneaza vanzarile in zonele alocate;
  • Mentine legatura cu clientii existenti si identifica noi clienti potentiali;
  • Cresterea si imbunatatirea bazei de date cu clientii firmei;
  • Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei;
  • Implementeaza strategia de vanzare pentru indeplinirea target-ului si urmareste fidelizarea clientilor;
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata
Aplica acum cu incredere si spune RESTART carierei tale alaturi de o echipa tanara si cu proiecte interesante :)

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 16 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la recrutare@smart-hr.org sau andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-training.ro.

Reprezentant Vanzari Zonal | VEST  -  SMART TRAINING