REPREZENTANT VANZARI ZONAL - MARAMURES

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- Studii medii sau superioare.
- Cunostinte operare PC - nivel mediu;
- Permis conducere categoria B;
- Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;

Constituie avantaj cunoasterea limbii maghiare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Prezentarea si vanzarea produselor firmei;
-Promovarea produselor si a imaginii firmei in piata
- Dezvoltarea portofoliului de clienti, si atragerea de clienti noi prin initiative si demersuri proprii
-Intocmirea si actualizarea fisei clientului;
-Acordarea de consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate;
-Monitorizarea platilor facute de clienti;
-Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei.
- Verificarea stocurilor de materie prima aferente comenzilor clientilor in vederea respectarii termenului de livrare a produsului finit agreat cu clientii; recomanda completarea stocului de materie prima cand se impune;

Beneficii:
- mediu dinamic, echipa tanara, domeniu inovativ;
- posibilitate dezvoltare profesionala;
- pachet salarial fix si/sau proportional cu volumul vanzarilor realizate;

INTELIGENT PACK este o societate românească cu capital 100% privat, fiind unul dintre cei mai importanţi producători de ambalaje din carton ondulat din partea de N-V a ţării.
Obiectul principal de activitate al INTELIGENT PACK este producerea şi comercializarea ambalajelor din carton ondulat.
Misiunea Noastra:
Dorim să satisfacem toate nevoile clienţilor noştri, de aceea am ajuns sa producem o gamă foarte cuprinzătoare de modele de ambalaje de diferite dimensiuni, de la cele mici la cele foarte mari, pentru toate tipurile de produse care necesită ambalarea în carton. La cerere, aceste ambalaje pot fi imprimate cu grafica şi culorile dorite de către clienţi.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos