Reprezentant Vanzari – Zona Vest

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Alcar Wheelbase are disponibile doua pozitii de Reprezentant Vanzari pentru Zona de Vest:
  • Manager/Reprezentant Vanzari Vest – Zona 1: Judetele Bihor, Arad, Timisoara, Hunedoara, Caras-Severin
  • Manager/Reprezentant Vanzari Vest – Zona 2: Judetele Cluj, Bistrita-Nasaud, Salaj, Maramures, Satu-Mare
Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
Pozitia nu necesita neaparat experienta;
Persoana dinamica, cu o atitudine pozitiva, entuziasta si orientate catre rezultate;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Organizeaza si gestioneaza activitatea de vanzari in relatia cu clientii / partenerii pentru zona repartizata in vederea atingerii obiectivelor de vanzari stabilite
  • Dezvolta portofoliul de clienti existent si atrage clienti noi prin promovarea produselor / serviciilor / brandurilor din portofoliul companiei
  • Asigura unu nivel ridicat de satisfactie pentru clienti / parteneri printr-un serviciu de calitate, dedicat
  • Promoveaza produselor si serviciile companiei;
  • Realizareza obiectivele de vanzari, lunare, semestriale si anuale;
  • Intocmeste rapoarte de vanzari, monitorizeaza actiunile concurenţei.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus vanzari), bonuri de masa (20 lei/zi), masina cu toate costurile incluse, laptop, telefon.
Publicat 5 oct. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos