de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 28 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Reprezentant Vanzari (Zona Vest)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara;
  • Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara;
  • Carnet de conducere categoria B.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv, bonusuri de performanta;
  • Mediu de lucru plăcut, dinamic și motivant;
  • Masina de serviciu.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor si serviciilor companiei;
  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari, lunare, semestriale si anuale;
  • Intocmirea rapoartelor de vanzari, monitorizarea actiunilor concurenţei;
  • Incasarea in termen a soldurilor existente la client;Confidenţialitatea tuturor datelor referitoare la activitatea comerciala

ALCAR WHEELBASE ROMANIA este o companie austriaco-romana, parte a grupului austriac ALCAR, lider in distributia jantelor aftermarket pe piata europeana.
Wheelbase a luat fiinta in 2004, ca importator exclusiv al marcilor AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO si ALCAR STAHLRAD, aflate in portofoliul grupului ALCAR. In 2010, ALCAR GROUP a devenit coacționar, compania redenumita ALCAR WHEELBASE ROMANIA alaturandu-se celorlalte 12 sucursale de la nivel international ale grupului. In anul 2013, ALCAR WHEELBASE ROMANIA isi completeaza portofoliul de produse si devine importator si distribuitor oficial pentru marcile Falken, Kumho si Nexen.
Sediul nostru este in NordEst Park Logistic, Soseaua de Centura nr. 220, Pantelimon, Jud Ilfov

Expirat
Reprezentant Vanzari (Zona Vest)  -  ALCAR WHEELBASE ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles