Reprezentant Vânzări Zona Sud (clinică medicală)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Agenția Star Family recrutează pentru clientul său (clinică medicală în jud.Ilfov - zona nord) un Reprezentant Vânzări Zona Sud (București & Ilfov, Dâmbovița, Prahova, Ialomița, Teleorman și Giurgiu), în următoarele condiții:
Cerințe post:
- Studii medii/superioare finalizate;
- Experiență de min.3 ani, în domeniul vânzărilor de servicii medicale
- Să locuiască în București /Ilfov sau Ploiești
- Abilități de comunicare și relaționare interpersonală, organizare, capacitate de negociere și persuasiune
- Orietat către client și către rezultate
- Cunoștințe de MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Cunoștințe de marketing și tehnici de vânzare
- Posesor permis cat B și cu disponibilitate pentru deplasări pe zona arondată

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Promovează serviciile medicale (în special medicina muncii) /de laborator către potențialii clienți (medici / companii);
- Realizează obiectivele lunare de vânzări, stabilite de companie;
- Gestionează portofoliul de clienți existenți și își dezvoltă rețeaua, prin atragere de noi clienți;
- Respectă și efectuează protocoalele / procedurile clinicii;
- Urmărește evoluția concurenței în piață, din punct de vedere al politicii de vânzare.
Se oferă:
- un mediu de lucru plăcut, alături de profesioniști în domeniu;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen lung;
- un pachet salarial motivant, corelat cu performanța pe post.

Agenția Star Family - suntem o agenție de recrutare de resurse umane și ne ocupăm de identificarea "oamenilor potriviți, la locul potrivit", pentru clienții noștri (persoane fizice - familii /persoane juridice - companii).
Persoanele interesate pot aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne pot contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos