Publicat 04 Mai 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Reprezentant vanzari zona - consumabile service

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari directe, cunostinte medii de utilizare pc, permis cat b experienta minim 3 ani.

Cursuri de vanzari sau cunoasterea tehnicilor de vanzare, cunoasterea ariei de lucru (oras) buna orientare in spatiu, usoara identificarii potentialului client.Pentru fiecare zona de recrutare se aloca zone de lucru pe o raza de 100-125km
Utilizarea si buna cunoastere a aparatelor de comunnicare , telefon , mail , etc este un avantaj
Bune abilitati de comunicare, exprimare clara, Personalitate deschisa - relationeaza usor cu persoane necunoscute sociabil si aspect placut, sunt considerabile in lipsa experientei aplicate.

Fara cazier si fara urmariri penale!

Pot aplica si cei fara experienta sub rezerva unei analize de aptitudini .
Perioada de intership intre 5-30 de zile unde sunt activitati de ordin preparational si se vor studia si aprofunda cunostiinte necesare vanzari in general dar si specific cu produse .Ulterior se poate face evaluare si o oferta ferma .

Descrierea jobului

Cunoasterea , promovarea si reprezentarea produselor specifice .Vanzarea si intretinerea portofoliului de clienti
Dezvoltarea in numar de client dar si de produse per client
Identificare zonelor tinta pentru promovarea si vanzarea produselor
Activitate de tip van sales cu tinta de presales si livrare prin curier

Contact, vizita, promovare, vanzare si incasare produse specifice companiei catre clienti tinta si alti.

Contract de baza perioada nedeterminata incepataori 1500 ron + comision vanzari depasire plafon minim
Pentru cei cu experienta valoarea contractului este negociabil functie de aportul de start pe care acesta il poate oferi ca si plus valoare !

Comision la vanzare in grila, bonus atingere tinte, bonus fidelitate.

Importatorul si distribuitor produse specifice pentru protectie , acoperiere , scule si echipamente , accesori si servici , pentru arie variata de industri de la automotive in mod prioritar si pana al industria usoara
Companie si-a redefinit prioritatile dar si interesele pentru urmatoarea decada , si si-a propus creearea unei echipe de vanzari detereminata sa invete si sa se dezvolte profesional ; tanara in sensul atat al varstei dar mai ales al dorintei de lucru si detereminare .
Cautam tineri dornici sa se afirme prin cunoastere si aprofundarea informatilor necesare unei astfel de meserii , atrasi de procesul de productie, de la simple reparatii la o caroserie si pana al utilaje speciale din industrie. Nimic nu este greu pana nu incerci , iar pentru asta aveti nevoie de o sansa:

Noi suntem pregatiti sa dam o sansa tutoror care se regasesc in profiul simple de mai sus - trimte cv-ul tau !
Succes !

Expirat
Reprezentant vanzari zona - consumabile service  -  I.N.P. Automotive S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles