de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 02 Aug 2006 | Expiră 05 Aug 2006

REPREZENTANT VANZARI ZONA CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana motivata de dorinta de invatare si perfectionare, cu initiativa, putere de munca, loialitate si integritate, empatie si asertivitate.

daca esti o astfel de persoana suntem dispusi sa-ti dam o sansa!!

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
 administrarea si dezvoltarea operatiunilor de vanzari si distributie intr-un teritoriu determinat
 realizarea obiectivelor si a planului de vanzari
 intretinerea unor relatii pozitive cu clientii
 controlul incasarilor
 implementarea strategiei de marketing a firmei

Cerinte:

 experienta in vanzari directe constituie un avantaj preferabil studii superioare
 stagiu militar satisfacut
 ablitati de comunicare si spirit de initiativa
 permis de conducere
 capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
 optimism si perseverenta
 cunostinte operare PC – Office

comercializarea produselor proprii cum ar fi: etichete autoadezive, capace de aluminiu pentru produse lactate, folie metalizată pentru ambalarea untului, cornete de îngheţată , şi nu în ultimul rând completarea pachetului oferit clienţilor noştri: caserole din polistiren expandat, absorbante alimentare, folie stretch, maşini de etichetat automate, aplicatoare şi etichetatoare. Am făcut investiţii în tehnologie şi infrastructură de peste 8 milioane de Euro. Dispunem în momentul de faţă de cele mai moderne utilaje furnizate de cei mari mari producatori la nivel mondial.
Firma noastră s-a înfiinţat în 1991 avănd o dezvoltare continuă datorită specialiştilor de care dispunem. Politica firmei noastre s-a bazat întotdeauna pe promovarea calităţii şi eficientizarea tuturor verigilor de pe fluxul de fabricaţie astfel încât produsele noastre sa fie competitive şi din punctul de vedere al preţului

Expirat
REPREZENTANT VANZARI ZONA CLUJ  -  S.C. SUNIMPROF S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles