Reprezentant vanzari zona Ardeal Romania

AVVERO LENTI SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Aplica la acest job daca esti:
- orientat si dedicat catre client
- proactiv, inovativ ,ambitios
- dinamic, pozitiv, persuasiv
- axat pe identificarea si fructificarea oportunitatilor din piata
- motivat spre atingerea targhetelor di incadrarea in deadline-uri
- socialbil si responsabil
- bune abilitati de comunicare si relationare atat in cadrul companiei cat si in afara ei, in relatiile cu partenerii si clientii
- buna gestionare a situatiilor de criza si a momentelor de stres.

Descrierea jobului

Avvero Lenti, producator si distribuitor de lentile oftalmice pentru corectia vederii, doreste in echipa sa un Reprezentant Vanzari pentru zona Ardeal a tarii.
Responsabilitati :
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti alocat si mentinerea unei bune relatii profesionale cu acestia
- identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea stabilirii de intalniri cu persoanele de decizie
- promovarea companiei si a produselor companiei catre actualii sau potentialii clienti din segmentul B2B
- negocierea, propunerea si implementarea corecta a ofertelor si campaniilor stabilite
- indeplinirea obiectivelor din panul de vanzari
- pastrarea confidentialitatii informatiilor companiei
- respectarea procedurilor interne de lucru si a valorilor companiei
Ce iti oferim?
- training initial si dezvoltare profesionala continua, cu informari si actualizari periodice
- salariu atractiv si bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale
- autoturism, telefon, laptop
- posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de optortunitati alaturi de o echipa sudata si profesionista
- posibilitati de a lucra cu un portofoliu de produse de inalta calitate si performanta la preturi competitive,
- sprjin permanent al unui lider in vanzari
- un loc de munca stabil, serios, cu posibilitati de dezvoltare continua

Avvero Lenti , companie romaneasca, producatoare de lentile oftalmice destinate corectiei vederii, este un competitor impotant al brandurilor nationale si internationale ale acestui sector de activitate de peste 16 ani.
Investind continuu in inovatie si dezvoltare , Avvero Lenti a crescut la un nivel de evolutie ce impune o crestere a personalului din zona de vanzari , la nivel national.
Politica noastra si sistemul de valori se axeaza pe calitate impecabila, nivel de performanta crescut, flexibilitate si creativitate in identificarea de noi solutii destinate clientilor B2B si clientilor finali si o orientare continua catre rezultate.
Cu un portofoliu de peste 500 de clienti B2B si o echipa de vanzari formata din persoane tinere, dinamice si profesioniste, AVVERO LENTI abia asteapta sa te cunoasca si sa te alaturi intregii echipe!
www.avvero.ro
Publicat 3 iun. 2022 Reactualizat 1 iul. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos