de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 27 Nov 2019

Reprezentant Vanzari Vopsele Auto (Buc. & Imprejurimi)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rolul tau va fi de a dezvolta reteaua de vopsitorii auto premium din Bucuresti si imprejurimi
prin promovarea produselor din portofoliul nostru (solutii tehnice complete-vopsele, materiale auxiliare, scule si echipamente)

Profil
Daca te regasesti in descrierea de mai jos, vrem sa ne cunoastem!

  • Esti pasionat de industria auto si iti doresti sa promovezi cele mai bune produse de pe piata de vopsele auto
  • Ai permis de conducere categoria B si esti disponibil la deplasari
  • Ai studii medii sau superioare
  • Nivel mediu al limbii engleze si de utilizare Ms Office (Excel)

De asemenea conteaza:
  • Orientarea ta catre rezultate si munca in echipa
  • Capacitatea ta de organizare si planificare
  • Cat de bine comunici, relationezi, negociezi
  • Daca esti o persoana dinamica si dornica de invatare permanenta

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile tale?

  • Largirea portofoliului de clienti prin contactarea si vizitarea de noi clienti
  • Dezvoltarea relatiilor cu clientii in vederea cresterii nivelului vanzarilor prin promovarea si vanzarea produselor din portofoliu
  • Urmarirea termenelor de plata agreate cu clientii si recuperarea creantelor
  • Colaborarea cu echipa tehnica in vederea rezolvarii cazurilor de aplicare in functie de solicitarile clientilor si a derularii in conditii optime a demonstratiilor tehnice de produs
  • Implementarea planului promotional de marketing pentru zona ta

Oferta:
  • Salariu fix lunar
  • Parte variabila/comision in functie de atingerea obiectivelor
  • Crestere salariala in functie de atingerea obiectivelor
  • Masina de serviciu, laptop si telefon
  • Participarea cu regularitate la training-uri de specialitate organizate in Europa
  • Te ajutam constant sa te dezvolti in echipa si sa construim un plan de cariera pentru tine
  • Vei învăța constant despre domeniu auto & tehnologie, vopsele si vânzări

AUTOMOTIVE REFINISH, fondată în anul 2009 în România, Satu Mare este unul dintre principalii jucători pe piața de soluții tehnice complete pentru centrele de vopsitorie auto având două divizii: distribuție și retail (magazine). Am început activitatea prin divizia de distribuție, fiind furnizor al reprezentanțelor auto și service-urilor multi marcă. Ulterior ne-am extins prezența în piață prin divizia de retail, deschizând un lanț de magazine la nivel național. Ne bucurăm să fim parteneri și să oferim sprijin pentru fiecare centru de vopsitorie din România indiferent de mărimea lui, având suportul celor două divizii și al echipelor dedicate lor. Oferim cea mai extinsă gamă de produse de pe piața românească necesară unei vopsitorii auto: vopsea auto de retuș, abrazive, consumabile, materiale auxiliare, scule și echipamente de vopsitorie. Produsele noastre provin de la producători internaționali cu notorietate și reputație în piața de profil.
Gigantul AXALTA (fostul DuPont), cel mai mare producător de vopsele la nivel mondial este partenerul nostru strategic și ne mândrim cu acest lucru. Lista de parteneriate de business continuă cu alte nume notabile din industrie: MIRKA, Anest IWATA, 3M, Polin, Helvina-ARS, Bossauto, Cartotecnica Basic și RosAuto iar relațiile solide cu aceștia ne sprijină în dezvoltarea și ascensiunea noastră continuă.
În prezent, deținem 12 magazine de vopsele și consumabile auto în cele mai importante orașe din țară.

Daca vrei si tu sa faci parte dintr-o echipa inimoasa si cu spirit antreprenorial, viziteaza lista noastra de pozitii deschise sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa cariere@automotive-refinish.ro.

Expirat
Reprezentant Vanzari Vopsele Auto (Buc. & Imprejurimi)  -  Automotive Refinish

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles