REPREZENTANT VANZARI (van sales)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Sa fie de gasca. Ne intelegem super bine in firma si nu vrem sa strice cineva atmosfera.
- Sa fie harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in firma si ne plac doar oamenii care sunt dispusi sa de-a 110% in firma.
- Simpatica si agreabila - DA, imaginea viitorului coleg, transmite imaginea firmei.
- Sa ii placa curatenia si ordinea. Curatenia masinilor si aranjarea marfii este decizionala.
- Sofatul sa fie o placere, nu o corvoada [🙂]

- Si nu in ultimul rand: SA STIE SA VANDA

Descrierea jobului

- Menţine si creste numarul de clienţi pe care ii administrează;
- Incarca in autovehicul marfa din gestiune si raspunde de aceasta pana la descarcarea gestiunii
- Asigura livrarea prompta a produselor catre clienti si este responsabil de integritatea stocului de marfa din autovehicul;
- Vizitează zilnic numărul de clienţi in conformitate cu planul rutei;
- Factureaza si emite chitante cu ajutorul imprimantei termice;
- Se asigură de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperire.

Ce oferim?
- O cafea buna in fiecare dimineata
- Salar fix + Bonus Clienti noi + Comision din Vanzari
- Bonus la depasiri targhet
- Telefon + imprimanta termica portabila
- Amosfera de lucru placuta
- Posibilitate de promovare in cadrul firmei
- Masina de servici ( un Renault Trafic an 2020) PS.masina este doar pentru servici, nu si pentru naveta.

Comercializam o gama variata de pungi si sacose de hartie (albita sau natur), pungi BOPP, sacose maiou, saci menajeri si tavite de carton.
www.ecopackbusiness.ro
Publicat 25 nov. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos