REPREZENTANT VANZARI UTILAJE

TOPZONE SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerintele postului:
Studii in domeniul agricol si/sau tehnic.
Experiență dovedita în domeniul vânzărilor de utilaje si masini agricole.
Orientare spre rezultate
Dorinta continua de a accesa TOATE bonusurile oferite de companie.
Bune abilitati de comunicare.
Empatic si bun ascultator la nevoile clientului.
Abilitati tehnico-comerciale.
Bune cunostinte de operare a calculatorului (word / excel / power-point)
Disponibilitate de a calatori (aprox. 80% din timpul de lucru)
Carnet de conducere categoria "B" (fara istoric negativ).

Descrierea jobului

1 post - activitatea se desfasoara in zona Muntenia: IL, CL

Responsabilitatile postului:
Realizeaza planul de vanzari lunar/trimestrial/anual.
Prezinta si promoveza produsele si serviciile TOPZON.
Culege informatiile din zona alocata cu privire la oportunitatile de vanzare, cu o frecventa saptamanala.
Ofera consultanta clientilor, inainte si dupa vanzare.
Dezvolta relatii de afaceri puternice cu toti clientii din zona de activitate.
Prospecteaza permanent piata pentru a identifica noi oportunitati de vanzare.
Monitorizeaza competitia si evolutia pietei in domeniul agricol.
Dornic sa acceseze bonusurile companiei (bonusuri trimestriale / semestriale & anuale).
Monitorizează și susține activitatea din aria de responsabilitate.
Prospecteaza pieța și descopera noi zone cu potențial.
Păstrează armonia în cadrul echipei.

Beneficii:
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită și stabilă.
Instrumente de lucru necesare (telefon, laptop, mașină de serviciu).
Pachet salarial atractiv + BONUS de performanta.

Topzon este de 10 ani dealear autorizat al tractoarelor Zetor si are in catalogul sau o gama larga de utilaje agricole de top, precum: pluguri, combinatoare, grape cu discuri, scarificatoare, dezmiristitoare, freze, prasitoare, semanatori, masini de plantat, masini pentru fertilizare chimica si organica, masini pentru protectia plantelor, masini pentru recoltare fan, cartofi si ceapa, remorci agricole, remorci tandem, pentru baloti si tehnologice, cisterne, hale pentru cereale, sonde de temperatura si prelevare probe, sisteme de aerare cereale, selectoare, masini de tratat, silozuri, FNC, tavalugi combinati pentru pajisti si cositori.

Topzon s-a pozitionat ca un redutabil competitor pe piata agricola tocmai pentru ca a inteles problema fermierului roman – acesta are nevoie nu doar de utilaje agricole, ci si de consultanta de specialitate.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022