Publicat 28 Iun 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 29 Iul 2021

Reprezentant Vanzari Transporturi Internationale de Marfuri

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente si Abititati:

  • Orientat spre rezultat – lucreaza pentru indeplinirea si depasirea obiectivelor, stabilind standarde inalte pentru sine.
  • Abilitati puternice de ascultare si intelegere, determinare si negociere pentru buna gestionare a relatiei de afaceri cu partenerii Logitrans.
  • Abilitatea de a planifica si a stabili prioritati.
  • Actioneaza cu scopul de a crea valoare prin serviciile sale in interiorul si exteriorul companiei .
  • Abilitatea de a lucra atat independent, cat si în echipa.
  • Atentie puternica la detalii si abilitati excelente de analiza a informatiilor cu care intra in contact.
  • Responsabil pentru actiunile sale.
  • Sustine un ritm rapid si are capacitatea de a se adapta, gestiona și respecta termenele limita.
  • Capacitate excelenta de exprimare clara orala si scrisa.
* Cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit, sau a unei alte limbi constituie un avantaj .

Descrierea jobului

Sumarul responsabilitatilor:

  • Promovarea si vanzarea serviciilor de transport international de marfa, oferite de Logitrans Romania.
  • Gestionarea relatiei de afaceri cu clientii si cu partenerii Logitrans.
  • Crearea de perspective capabile sa confere experiente pozitive clientilor si partenerilor.
  • Livrarea la timp si la o calitate adecvata a solutiilor de transport clientilor.
  • Planificarea, organizarea si monitorizarea derularii transporturilor.
  • Colaborarea cu departamentul Logitrans de relatii cu clientii pentru ca toate solicitarile clientilor legate de vanzari sa fie gestionate eficient.

De ce sa lucrezi pentru Logitrans ?
  • Primesti un salariu competitiv pe care il poti mentine si creste prin performanta individuala sustinuta constant.
  • Iti asiguram oportunitatea de a-ti construi o cariera sigura, de a deveni un bun profesionist si de a explora ulterior noi nivele ierarhice in cadrul organizatiei.
  • Codul de etica Logitrans, alaturi de alte politici, stabileste practici si standarde care sustin pentru tine un climat productiv de munca.
  • Iti asiguram accesul la programe si practici necesare imbunatatirii abilitatilor si activitatilor tale.
  • Iti ascultam ideiile pentru imbunatatirea experientelor angajatilor si partenerilor Logitrans, le selectam pe cele mai performante si te te implicam in implementarea lor.

Citeste mai multe despre experienta Logitrans Romania si descopera si alte motive pentru care sa lucrezi pentru noi: http://logitrans-romania.com/companie/

Descrierea companiei

Cine suntem ?

Noi, cei de la Logitrans stim ca excelenta in organizatie vine pe fundamentul educatiei, responsabilitatii si pasiunii in domeniul in care activam. Aceasta filozofie este proiectata in fiecare zi de catre angajatii nostri, prin serviciile pe care le ofera sub brandul Logitrans Romania.
Ne desfasuram activitatea in sucursalele Logitrans din Piatra Neamt, Bucuresti, Bacau, Constanta si Sibiu, atat in cadrul birourilor cat si remote, pentru a oferi servicii complete de logistica si transport de marfa - rutier, maritim si aerian cargo pentru partenerii nostri.

Detalii despre cultura companiei : https://logitrans-romania.com/companie/

Expirat
Reprezentant Vanzari Transporturi Internationale de Marfuri  -  LOGITRANS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles