Publicat 06 Dec 2018 | Expiră 05 Ian 2019

REPREZENTANT VANZARI TIMISOARA

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, negociere
Sociabil, convingator, organizat, dinamic
Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei
Experienta in vanzari minim 2 ani de preferat in segmentul Farma
Studiile superioare pot constitui un avantaj
Disponibilitate pentru calatorii in tara.

Domiciliul stabil in Timisoara

Descrierea jobului

Daca doresti o munca interesanta, plina de provocari si dinamism intr-o companie nationala, o dezvoltare profesionala si personala continua, inseamna ca esti o persoana pe care Alevia o cauta.

Responsabilitati:
- Promovarea produselor si a imaginii companiei Alevia;
- Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii din zona alocata(farmacii,magazine naturiste) (Judetele Timis si Caras-Severin)
- Incasarea contravalorii produselor vandute
- Atingerea si depasirea obiectivelor propuse;
- Monitorizarea mediului concurential al suplimentelor naturale

Beneficii:
- pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari + beneficii )
- masina
- telefon mobil
- training specializat

Alevia este o companie romaneasca producatoare de suplimente alimentare si ceaiuri. Scopul fundamental al existenţei Aleviei este de a fi un sprijin real pentru sănătatea cât mai multor oameni. Sănătatea e de nepreţuit pentru viaţa noastră şi e important să avem grijă de ea în fiecare zi.
Punem în aplicare misiunea prin suplimente alimentare de calitate înaltă la preţuri accesibile şi implicarea în viaţa comunităţii pentru a sprijini şi educa grija faţă de sănătatea fiecăruia.

Vino si tu alaturi de noi !

REPREZENTANT VANZARI TIMISOARA  -  ALEVIA SRL