de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Reprezentant Vanzari / Supervisor Vanzari - Timisoara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii/superioare;
- experienta in vanzari FMCG;
- cunostinte solide in domeniul managementului vanzarilor;
- cunoasterea foarte buna a pietei;
- capacitate mare de sinteza si analiza;
- capacitate de concentrare pe activitatile prioritare;
- putere de adaptare rapida la conditiile pietei;
- determinare in obtinerea de rezultate;
- dinamic, creativ, cu initiativa, onest;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune, prezentare profesionala);
- abilitati de organizare, monitorizare, evaluare si feedback;
- persoana orientata catre rezultat
- atitudine pozitiva;
- atudine proactiva, orientata catre nevoile de business;
- competenta, corectitudine, responsabilitate;
- abilitati de lucru cu calculatorul (xls,word,ppt)

Descrierea jobului

Urmareste realizarea planului de vanzari fata de targete stabilite;
Organizeaza insotirea pe teren si pregateste echipa sa la standardele cerute avand in acelasi timp o documentatie de instruire;
Pastreaza un contact permanent cu clientii mari;
Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a asigura o relatie de munca cat mai eficienta;

BENEFICII: salariu fix + bonusuri in functie de realizari, masina, telefon, PC

Marathon Distribution Group activeaza pe piata distributiei de produse alimentare din 1991. Distribuim prin cele 16 puncte de lucru proprii si distribuitorii locali produse profesionale pentru patiserii, gelaterii, cofetarii si brutarii, masline si ulei de masline, pasta de tomate si derivate din rosii, compot, gem, sosuri si dressing-uri, conserve din legume si fructe, legume si fructe congelate, peste congelat. Suntem distribuitori ai marcii Olympia. Colaboram cu toate retelele IKA prezente in Romania. Pentru mai multe informatii despre Marathon Distribution Group, va rugam vizitati site-ul companiei - www.marathon.com.ro

Expirat
Reprezentant Vanzari / Supervisor Vanzari - Timisoara  -  Marathon Distribution Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles