Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Reprezentant vanzari software hotelier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Are abilitati de comunicare si de negociere, isi exprima ideile in mod deschis, asculta cu atentie si se exprima clar, vorbeste eficient, ofera feedback, abilitati de convingere si persuasiune, ofera solutii eficiente, aduna informatii, vorbeste in public.
  • Are abilitati de planificare si cercetare, este o fire creativa, identifica probleme, indeplineste si raspunde de obiective, identifica resurse, evalueaza situatiile, dezvolta strategii.
  • Este pasionat atat de vanzari cat si de industria ospitalitatii, intelege ca oportunitatile de cariera nu sunt create de angajator, ci de provocarile dezvoltarii proprii.

Descrierea jobului

  • prospecteaza piata si identifica oportunitati de vanzare;
  • stabileşte şi participă la întâlnirile cu clienţii şi/sau cu furnizorii;
  • redactează rapoartele şi procesele-verbale după întâlniri;
  • întocmeşte documentele comerciale, urmăreşte derularea şi finalizarea contractelor;
  • particularizeaza oferta de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;
  • participa la organizarea unor acțiuni promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare;
  • propune bugetele trimestriale si anuale de vanzari si urmareste realizarea acestora;
  • adopta un comportament in masura sa promoveze o imagine pozitiva a companiei;

Oferta (commision din vanzare, salariu fix, bonusuri pentru realizarea obiectivelor, traininguri de specialitate pentru integrarea in echipa, masina de serviciu, abonament medical, alte beneficii)

Solutiile din portofoliul TCNET au drept scop eficientizarea operațiunilor cu impact major asupra afacerilor din industria HORECA, cu destinație specifică si diferențiată pentru hoteluri și lanțuri hoteliere, pensiuni și moteluri, restaurante, baruri și cafenele, fast-food-uri și rețele cu autoservire.
Mai multe informații despre companie sunt disponibile la www.tcnet.ro

Expirat
Reprezentant vanzari software hotelier  -  T&C NET S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles