de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Reprezentant vanzari sisteme de iluminat LED

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza Reprezentanti vanzari sisteme de iluminat tehnologie LED in Timisoara, Sibiu si Bucuresti.

Cerinte:
- Absolvent studii tehnice;
- Persoana motivata, orientata catre client si catre atingerea obiectivelor;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Experienţă în vanzari in domeniu, minim 2-3 ani, de preferat B2B;
- Bune cunostinte de limba engleză;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru munca de teren.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Identificarea potentialilor clienti, contactarea si stabilirea intalnirilor cu acestia;
- Propunerea solutiilor pentru iluminat, folosind tehnologiile LED (office, industrial, stradal, comercial);
- Mentinerea in permanenta a relatiei cu clientii si urmarirea achizitiilor, montajului, asigurand inclusiv partea de customer care;
- Intocmirea diverselor raportari.

Se ofera:
- Pachet salarial motivant, alcatuit din parte fixa + comisioane in functie de target-ul realizat.

Suntem un grup multinational specializat in servicii dedicate resurselor umane. Infiintat in 1998 in Italia, Quanta Group detine azi birouri si in Elvetia, Statele Unite ale Americii, Romania, Brazilia si Republica Ceha.

Inca din anul 2002, odata cu infiintarea Quanta Romania, ne-am specializat pe o piata de nisa cum este cea a Recrutarii si Selectiei in domeniul aerospatial si am continuat explorand domenii noi si oferind servicii care includ: munca temporara, recrutare si selectie, detasare internationala, consultanta organizatională, managementul personalului, training, consultanta in elaborarea de proiecte cu finantare europeana si asistenta pe durata intregului proces de finantare si implementare.

Expirat
Reprezentant vanzari sisteme de iluminat LED  -  Quanta Resurse Umane SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles