Reprezentant Vanzari - Sibiu

MEDIPLUS EXIM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal :

- Studii medii/superioare finalizate;
- Experienta in vanzari minim 1 an - constituie avantaj experienta in piata pharma;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare catre client, orientare spre rezultate;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Promoveaza imaginea si serviciile companiei in relatia cu clientii-farmacii;
- Contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti activi pe piata pharma;
- Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
- Colaboreaza cu Reprezentantii Medicali ai producatorilor, din aria sa de acoperire.

Oferim :

- Pachet salarial motivant;
- Bonuri de masa;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
- Abonament la o clinica privata platit de companie;
- Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
- Un mediu de lucru provocator si dinamic;
- Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca Mediplus este acum parte a grupului A&D Pharma Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, unde suntem peste 4500 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. In cadrul grupului A&D Parma - Dr Max sunt cuprinse si : lanturile de farmacii Sensiblu/Dr.Max si fundatia Sensiblu. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea, aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul: www.adpharma.com.
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 16 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos