Reprezentant vanzari si marketing

Southside S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-studii medii sau superioare de specialitate;
-experienta de minim 1 an intr-un post similar din vanzari;
-capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
-abilitati excelente de comunicare, negociere, convingere, adaptare si invatare rapida;
-personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
-cunostinte operare PC (Microsoft Office, Google Ads, Google Analytics, Facebook Business);
-permis de conducere categoria B ;
-cunostiinte de limba engleza

Descrierea jobului

- negociaza contracte si raspunde pentru executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial si anual stabilit;
- stabileste si dezvolt o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- participa activ la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii;
- raspunde de partea de marketing - bugete, indicatori, performate (Google Ads, Google Analytics, Facebook Business)
- ocazional se va ocupa de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;

Suntem importatori si distribuitori ale multor produse din categoriile de menaj si electrocasnice. Cautam un candidat ideal care sa se ocupe de site si de campaniile de markting pentru acesta (Google ads, Google analytics, Facebook business).
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.