Publicat 22 Apr 2021 | Reactualizat 06 Mai 2021 | Expiră 06 Mai 2021

Reprezentant Vanzari si Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti pasionat de marketing si vanzari?
Cautam un coleg care isi doreste sa performeze intr-o companie care ii ofera reale oportunitati de crestere.

  • Experiență de minim 2 ani în vânzări;
  • Experiență în utilizarea toolurilor de tip Google AdWords, Google Dashboards, Facebook Marketplace, Instagram;
  • Cunoștințe de limbă engleză și maghiară – nivel conversațional;
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare;
  • Excelente abilități de organizare și planificare;
  • Persoană motivată de rezultate, dinamică, orientată spre găsirea soluțiilor;
  • Cunostințe de utilizare Microsoft Office, Photoshop - nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Menținerea și dezvoltarea bazei de clienți prin prospectarea continuă a pieței;
  • Contactarea clienților și comunicarea informațiilor actualizate privind produselor comercializate;
  • Identificarea clienților și a nevoilor lor actuale și viitoare și monitorizarea concurenței;
  • Dezvoltarea unei strategii de marketing și propunerea către conducerea departamentului proiecte speciale de publicitate;
  • Identificarea şi realizarea de măsuri ce cresc cifra de afaceri în vederea obţinerii de rezultate optime în vânzare;
  • Raportarea performanței către conducerea departamentului;
Beneficii
  • Pachet care include beneficii financiare și non-financiare;
  • Training inițial specific activității desfășurate;
  • Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes.

Recrumind este o companie de recrutare relativ tânără care oferă servicii de recrutare cu o abordare inovatoare.

Ne prezentăm cu mândrie ca o companie inființată din pasiunea pentru recrutare și consultanță HR, care crede în abordarea “totul este despre oameni”.

Dorința noastră e să oferim servicii de resurse umane de calitate, bazate pe dezvoltarea și consolidarea unor relații cu adevărat profesionale, din rolul unui partener de business de încredere.

Echipa noastră este în egală măsură despre oameni și business, suntem oameni care iubesc să lucreze cu oameni. Prin munca noastră, transformăm ideile și așteptările voastre în realități memorabile. Putem și știm! Avem experiența acumulată în industrii și companii diverse, am realizat cu succes proiecte mari și am dobândit competențe profesionale. Vă suntem alături, de la conturarea strategiei de recrutare și până la integrarea noilor colegi în interiorul echipelor. Împărtășim cu bună-credință informații, cunoștințe și experiență – și facem acest lucru mai bine decât oricine.

​Orice poveste se scrie în timp, iar pentru noi timpul a reprezentat mereu o unealtă de învățare. Mulțumim clienților și candidaților pentru încrederea acordată.

Expirat
Reprezentant Vanzari si Marketing  -  Recrumind S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles