Reprezentant vanzari si comunicare

promo cart design - 2 poziții

Candidatul Ideal

-abilitati de comunicare
-îndemanare, rabdare
-capacitate de convingere
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine constructivă în relația cu viitorii clienți.
-notiuni Adobe Photoshop,Corel Draw constituie un avantaj

Descrierea jobului

Viitorul angajat se va ocupa de promovarea produselor companiei: în prima fază se va ocupa de promovarea produselor respectiv FOTOCERAMICĂ funerară, inscripționări funerare alte produse publicitare etc. Promovarea se va face prin vânzare directă /indirecta în diferite zone indicate în mun.Galați. Timpul de lucrul este flexibil deseori și sâmbata și duminica, minim 2 ore.
Salarizarea corespunzatoare cu munca depusă.

Compania noastră are domeniu de activitate creație și producție publicitară, producție fotoceramică funerară și decorativă.La Promo Cart Design punem accent pe detaliu , mulțumirea și relația cât mai bună cu clienții, constituie deviza noastră.
Publicat 2 iun. 2022 Expiră 2 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos