Publicat 21 Ian 2021 | Reactualizat 19 Feb 2021 | Expiră 01 Mar 2021

Reprezentant Vanzari si Achizitii - studii tehnice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Titularul Postului,va avea studii ingineresti si(sau) economice avand experienta in organizarea activitatilor comerciale(achizitii,vanzari,marketing,licitatii) si in evaluarea Partenerilor interni-externi ai Firmei
Experienta in lucrul cu Programe ERP ,constituie avantaj

Descrierea jobului

Titulaturа jobului carаctеrizеazа si responsаbilitаtеа principalа,respеctiv аctivitаtеа comerciala la nivelul Firmei,avаnd аutoritateа si puterea de decizie asupra modului de lucru si a evaluarii rezultatelor
Detalierea atributiilor si responsabilitatilor va fi facuta prin Fisa Postului
Titularul Postului va beneficia de salariu fix(stabilit de comun acord) si bonusuri trimestriale

Firma CYCLON,activeaza de .peste 25 ani in domeniul comercializarii Echipamentelor industriale si montajul acestora ,avand un important portofoliu de Clienti si Parteneri (interni-externi)in diverse sectoare de activitate ,acoperind o suprafata mare din teritoriul Romaniei.

Expirat
Reprezentant Vanzari si Achizitii - studii tehnice  -  CYCLON TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles