Reprezentant vanzari Showroom

BARTROM EXIM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana dinamica, care este motivata de propriile reusite si care are perspicacitate in gasirea clientilor si relationarea cu acestia?
Daca doresti sa lucrezi intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti pe plan personal si profesional, te asteptam la un interviu!
Dar pentru a ne asigura ca suntem ceea ce cauti, iar tu esti canditatul ideal, te rugam sa vezi cerintele si oferta noastra!

Descrierea jobului

Cerinte:
- Studii superioare tehnice (constituie un avantaj)
- Experienta in vanzarea produselor tehnice catre clienti industriali prezinta un avantaj
- Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj
- Punctualitatea este o cerinta cheie
- Cunostinte medii operare PC si pachet Microsoft Office
- Abilitati organizatorice
- Orientare catre client si rezultate
- Persoana energica, onesta, ambitioasa, avand o atitudine pozitiva si serioasa
- Excelente abilitati de comunicare
- Cunostinte limba engleza (constituie un avantaj)
- Obisnuinta de a lucra cu sisteme informatice de gestiune (SAP – constituie un avantaj)
Important! Canditatul trebuie sa aiba domiciliul in Cluj-Napoca sau zonele limitrofe

Responsabilitati:
- Asimilarea portofoliului de produse Bartrom
- Pregatirea produselor solicitate de catre client
- Facturare catre clienti a produselor achizitionate in Showroom
- Mentinerea unei relatii profesionale cu clientii
- Organizare si curatenie la locul de munca
- Intocmirea rapoartelor la sfarsitul zilei
- Aranjarea produselor in Showroom

Beneficii oferite:
- Oportunitate de a lucra într-un mediu profesional orientat spre excelenţă;
- Training
- Pachet salarial competitiv
- Salariu negociabil

Program de lucru:
L - V: 08:00 - 16:00

Bartrom - Furnizorul tau pentru Aplicatiile de aer comprimat, Pneumatica, Tehnica Vacuumului si Control Fluide. Cresterea cerintelor si exigentelor de performanta conduce la transformari substantiale privind fiabilitatea, precizia si productivitatea procesului tehnologic.

Aceste cerinte impun atat producatorilor cat si furnizorilor de produse industriale acceptarea unei noi atitudini si filozofii de abordare a cerintelor moderne ale pietei.

Fiind o companie extrem de flexibila am actionat rapid la aceste cerinte intr-o continua schimbare, am asimilat inovatiile tehnice si le-am adaptat pietei romanesti. Aceste calitati au reusit sa puna compania in pozitia de a anticipa nevoile pietei cu exigente tot mai crescute in domeniul Automatizarilor pneumatice si Controlul fluidelor.

Conceptul de transparenta totala sta la baza unei relatii de incredere Furnizor-Client, iar Bartrom abordeaza cu generozitate o politica de bunavointa si flexibilitate fata de toti partenerii ei.

Colaborand cu firma Bartrom beneficiati de conditii avantajoase Furnizor - Client, noi fiind direct interesati sa va furnizam produsul optim nevoilor firmei dumneavoastra, avand garantia pretului real.

Bartrom nu va ofera doar un portofoliu extins si complex de produse, ci si servicii personalizate, de formare si consultanta.

Publicat 4 iul. 2022 Reactualizat 3 aug. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos