Reprezentant Vânzări Showroom

Ana HR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm Reprezentant Vânzări pentru showroom-ul unei companii din Oradea, care are ca domeniu de activitate comercializarea ușilor de interior și exterior.

Descrierea jobului

Cerințe:
-Minim 2 ani experiență în vânzări directe;
-Studii universitare absolvite;
-Abilități de lucru în echipă;
-Persoană dinamică cu excelente abilităţi de vânzare şi negociere;
-Capacitate de lucru cu cifre și informații despre produse.

Responsabilități:
-Preia clienții din showroom și le oferă suport privind identificarea celor mai potrivite produse pentru nevoile acestora;
-Dezvoltă relații pozitive și de durată cu clienții;
-Emite documentele aferente necesare derulării tranzacțiilor și întocmește rapoartele de vânzări;
-Învață și cunoaște modalitățile de lucru în sistemele de operare ale companiei;
-Să fie informat cu privire la produsele companiei.

Beneficii:
-Pachet salarial atractiv;
-Stabilitate și mediu de lucru plăcut;
-Posibilitate de avansare.

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos