Publicat 04 Nov 2020 | Reactualizat 02 Dec 2020 | Expiră 05 Dec 2020

Reprezentant vanzari -Servicii laborator - Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Studii superioare în chimie sau domenii adiacente ca biochimie, biotehnologie, tehnologia produselor alimentare, chimie alimentară, medicina veterinara;
2. Minimum 1 an de experienta în vânzarea materiilor prime sau a echipamentelor dedicate industriei alimentare reprezinta un avantaj;
3. Minim 1 an de experiență în domeniul industriei alimentare reprezinta un avantaj;
4. Abilități de comunicare, negociere, relatii interpersonale si organizare;
5. Are gandire logica, structurata, spontaneitate, atitudine pozitiva;
6. Automotivare;
7. Engleză la nivel de comunicare (scris si vorbit);
8. Cunoștințe Microsoft Office;
9. Permis de conducere categoria B;
10. Are disponibilitate pentru munca de teren si deplasari in alte judete.

Descrierea jobului

Promoveaza brand-ul Hamilton si portofoliul de analize fizico-chimice, microbiologice si parazitologice oferite de laboratoarele J.S. Hamilton si J.S. Hamilton Biotim;

  1. Dezvolta portofoliul de clienti si gestioneaza relatia cu clientii in zona arondata;
  2. Identifica nevoile clientilor si construieste relatii productive pe termen lung;
  3. Menține și extinde baza de date de clienti pe zona alocata;
  4. Previzioneaza vanzarile lunare, dezvolta modele si strategii de vanzare și evalueza eficacitatea acestora;
  5. Monitorizeaza permanent rezultatele financiare pe baza planificarilor si a bugetelor anuale;
  6. Indeplineste sarcini de tip administrativ ca de exemplu completarea rapoartelor de cheltuieli, programarea întâlnirilor si planificarea delegatiilor;
  7. Oferim salariu motivant.

J.S. Hamilton este unul dintre furnizorii de top de servicii de analiză, cu mai mult de 60 de ani de experiență.
Laboratoarele noastre sunt situate în Europa Centrală și de Est.
Oferim un spectru larg de analize chimice, microbiologice si parazitologice pentru diferite industrii: produse alimentare, cosmetice, farmaceutice, chimice și multe alte domenii ale industriei (www.hamilton.com.pl).

Expirat
Reprezentant vanzari -Servicii laborator - Iasi  -  J.S. Hamilton Romania S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles