Reprezentant Vanzari (SENIOR)

Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Orientare catre client si spre rezolvarea problemelor
- Excelente abilitati de comunicare verbala, negociere si adaptare la solicitarile clientilor
- Empatie si buna intelegere a nevoilor clientilor
- Promovarea unui stil de viata sanatos si practicarea unui sport (nivel amator) reprezinta un avantaj
- Limba engleza - nivel mediu
- Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

- Promovarea produselor (echipamentului sportiv) si servicilor companiei (racordare rachete tenis)
- Oferirea de suport si consiliere clientilor pentru achizitionarea echipamentului potrivit
- Plasarea comenzilor catre furnizori
- Pregatirea comenzilor pentru livrare catre clienti
- Aranjarea produselor in magazin
- Receptionare marfa , pregatire documente, incasare plati

E-tennis este un magazin de tenis bine cunoscut. E-tennis va ofera rachete tenis, genti, pantofi tenis, imbracaminte, mingi si accesorii tenis, racordaje tenis de la cele mai mari si cunoscute branduri precum Nike, Adidas, Asics, Wilson, Babolat, Head, Prince etc. La e-tennis gasesti ultimele colectii dar si oferte cu reducere de pana la 70%. Ne puteti vizita in magazinul nostru de pe Bulevardul Erou Iancu Nicolae nr. 209 pentru a va ajuta sa alegerti o racheta de tenis in functie de nevoile dvs. si sa va oferim servicii personalizate de racordare, avand cei mai buni racordori si cea mai buna masina de racordat, Wilson Baiardo.
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos