Publicat 16 Aug 2017 | Reactualizat 13 Sep 2017 | Expiră 16 Sep 2017

Reprezentant Vanzari Segment Persoane Fizice

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

POSTUL ESTE DISPONIBIL IN TOATE ORASELE

De ce oameni avem nevoie?
- Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
- Dinamici;
- Atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;
- Abilitatea de convingere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Postul presupune:
- Vanzari de servicii de telecomunicatii (internet, televiziune, telefonie mobila, telefonie fixa) pentru compania Telekom Romania;
- Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
- Munca de teren;
- Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;
- Asimilarea informatiilor legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite;

Ce beneficii ai ?
- Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti : salariu fix + comisioane + bonus de volum;
- Posibilitatea de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
- Training-uri de specialitate gratuite recunoscute la nivel international - Magenta Sales Excellence Training Program;
- Asimilarea unor cunostinte de actualitate in domeniul telecomunicatiilor (IT&C) legate de serviciile in fibra optica, prin satelit sau retele ADSL/VDSL;
- Lucru in echipa si dezvoltarea spiritului de coechipier;
- Premii speciale pentru agentii de top (excursii, bilete la concert, telefoane, etc.);
- Tableta, cartela SIM, acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

*angajarea se face prin partenerul Telekom, ProSolutions Agency.

Expirat
Reprezentant Vanzari Segment Persoane Fizice  -  Telekom Romania Mobile Communications S.A.