Reprezentant vanzari scule, utilaje si echipamente

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

1. Spirit tehnic și excelente abilități de comunicare;
2. Atenție la detalii, capacitate de analiză și rezolvare rapidă a problemelor de vânzare;
3. Perseverență și încredere în sine;
4. Seriozitate și integritate profesională;
5. Cunoașterea sculelor și utilajelor (Bosch, Makita, Karcher,Honda) constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Atribuții:
1. Să asigure vânzarea produselor din portofoliu:
- echipamente de grădinărit (moto-fierăstraie, motocoase, mașini de tuns iarba, moto-sape, etc.),
- scule electrice,
- echipamente curățenie,
- utilaje construcții,
- generatoare curent.
2. Să efectueze demonstrații cu echipamentele comercializate.
3. Să identifice nevoile clienților și să le ofere consultanță în alegerea produselor potrivite.

Ce oferim
1. Salariu de bază plus bonusuri de performanță;
2. Asigurare medicala;
3. Pregătire de specialitate organizată în colaborare cu partenerii noștri profesionali: Bosch, Makita, Karcher, AGT
4. Integrarea într-o echipă profesională și entuziastă.

Blue Sys Technologies, înființată în anul 2000, este un leader al pieței de vest în vânzarea și service-ul de scule, utilaje și echipamente profesionale pentru construcții, industrie și agricultură.

Reprezentăm cu succes câteva mărci de prestigiu: Bosch, Stihl, Karcher, Makita, Metabo, DeWalt, Honda s.a.m.d. - detalii pe www.utilajetm.ro.

Produsele vândute de firma noastră:
- Scule electrice (Bosch, Malita, Metabo, DeWalt)
- Generatoare de curent (AGT, SDMO, Technogen)
- Utilaje mica mecanizare (Mikasa, Bomag, Masalta ...)
- Compresoare și steme de aer comprimat (Fini, ABAC)
- Aparate de sudura (Telwin, Proweld)
- Echipamente de curatenie (masini de frecat pardoseli, aspiratoare etc.)
- Spalatoare sub presiune (Karcher,Makita)
- Scule pentru parcuri si gradini (Bosch, Makita)
- Pompe și Hidrofoare (Wasser, Metabo).
Publicat 30 mai 2022 Reactualizat 27 iun. 2022 Expiră 29 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos