Reprezentant vanzari - Sales Supervisor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoană proactivă, energică și dornică de cunoaștere și dezvoltare personală;

Persoana comunicativa, foarte ambiţioasă, motivată;

Capacitate de asumare a responsabilităţii și de luare a decizilor;

Gândire analitică, bună capacitate de rezolvare a situaților apărute in activitatea de zi cu zi;

Excelente abilităţi de comunicare și negociere;

Cunoștințe bune de operare PC (Excel, Word, Internet, Outlook).

Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Urmărește realizarea planului de vânzări si atingerea obiectivelor calitative împreună cu echipa.
Organizează vizite în teren in vederea creeri parteneriate si implementarea produselor in piata
Optimizează reţeaua de distribuţie, monitorizează activitatea echipei de vânzări, se asigură de completarea rapoartelor.
Coordonează și îmbunătățește modul de lucru al agenţilor de vânzări;
  • Păstrează un contact permanent Cu clienții top Și sondează piaţa pentru găsirea și începerea colaborării Cu clienții din
  • segmentul retail si horeca.
    • Colaborează cu celelalte departamente pentru a asigura O relație de muncă cât mai eficientă si raspunde in fata Managerului de vanzari ( Director National Vanzari ) si a Managerului General ( Director General )

Societate comerciala infintata in 2005 cu domeniul de activitate desfasurat in productia de vinuri si bauturi alcoolice, turism si evenimente. In plina dezvoltare si cu planuri de crestere foarte bine structurate.

Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos