REPREZENTANT VANZARI - Salariu fix net 2500 Ron + Comision

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Orientat catre clienti, responsabil, serios;
  • Atitudine pozitiva, spirit de echipa;
  • Orientat catre rezultate;
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa.

Descrierea jobului

  • Comunicarea cu clientii business prin telefon si e-mail;
  • Identificarea oportunitatilor de colaborare cu clientii potentiali si de extindere a colaborarii cu clientii existenti;
  • Contactarea periodica a clientilor cu scopul fidelizarii;
  • Intretinerea gradului de satisfactie al clientilor prin calitatea serviciilor oferite;
  • Oferirea de suport pe tot parcursul colaborarii cu clientii din portofoliu;
  • Desfasurarea activitatii la sediul companiei;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu tanar si dinamic;
  • Training specializat;
Salariu fix net 2500 RON + Comision din vanzari.

Program de lucru 9:00 - 17:00, luni - vineri;

Suntem prezenți de aproape un deceniu în domeniul serviciilor online pentru clienții business.

Cu o echipă tânără și binedispusă și cu experiența acumulată pe parcursul anilor, suntem mai mult decât pregătiți să oferim în continuare servicii de calitate superioară clienților noștri.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022