Reprezentant vanzari/Responsabil zona

Oraș de lucru
Salariu 1000 - 10000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Daca te-ai nascut cu abilitatea de a vinde orice,
  • Daca nu te multumesti cu putin,
  • Daca iti doresti sa lucrezi cu cei mai buni profesionisti din domeniu,
  • Daca iti doresti sa construiesti un business solid pe termen lung,
  • Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa in care sa te simti acasa,

Alatura-te echipei noastre !

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Recompensă financiară atractivă legată de performanţă.
  • Program flexibil si posibilitatea de a lucra remote.
  • Oportunităţi de învăţare și dezvoltare personală și profesională.
  • Plan de cariera in companie.

Suntem o companie de brokeraj in asigurari cu actionariat romanesc, avem 20 ani experienta si ne bucuram de relatii de lunga durata cu angajatii, colaboratorii si clientii nostri. Suntem pe locul 5 în topul brokerilor din România pe segmentul corporate şi IMM.

Iti oferim sansa de a lucra intr-un domeniu dinamic si de perspectiva. Te vei bucura de un mediu de lucru deschis si flexibil si te vom ajuta sa iti dezvolti abilitatile si competentele la cele mai inalte standarde profesionale.

Pentru mai multe informatii viziteaza: www.activasigurari.ro
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022